Hakkımızda

Kocaeli-İzmit Yeni Bursa Yolu üzerinde kurulu olan servisimiz ulaşımı son derece kolay bir lokasyonda 15 Haziran 2012 tarihi itibariye faaliyete başlamış olup Geely Yetkili Servisi ve diğer bütün marka ve model araçlarda Özel Servis olarak hizmet vermektedir.

Toplamda 2000 m2 kapalı alan ile 500 m2 açık otopark alanına sahip servisimizde 20 personel hizmet vermektedir. Ekipman olarak şase doğrultma makina ve aparatları, tüm kaynak makinaları, boya fırını, astar kabini dahil bir serviste olması gereken tüm sistemler bütün marka ve model araçlara hizmet verecek şekilde dizayn edilerek değerli konuklarımızın hizmetine sunulmuştur.

Hasarlı araçların yerine ikame edilmek üzere 15 araçlık filomuz ile birlikte ; Gebze, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Yalova dahil geniş bir alanda hizmet verebileceğimiz kurtarıcı ve çekici ağımız mevcut olup, araçları bulundukları yerden teslim alarak onarım sonrasında yine istenilen yere teslim etme olanağımız bulunmaktadır.

Daima yeniliklere açık, rekabetçi, sektörümüzde uzman olarak uzun yıllar hizmet vermiş tecrübeli kadromuzla , mükemmel ve ekonomik çözümler için hizmetinizdeyiz.